категорії: репортаж

Виставка "Медвін" або перформенси на стенді журналу "Стіна"

теґи: Медвін, Стіна

З 5 по 8 листопада 2009 року в столиці України проходило величезне книжкове свято – ХІІ Київський міжнародний книжковий ярмарок "Медвін", який незважаючи на усі прогнози і побоювання пройшов у дивовижній атмосфері свята і інтелектуального спілкування. Галерея різноманітних книг на будь-який смак і будь-якою мовою, зустрічі із письменниками, поетами, фотографами, галереї фотографій і картин, презентації і лекції, публічні читання і дискусії , демонстрації фільмів і презентації інтернет-порталів подарували усім гостям і учасникам виставки справжній свіжий подих культурного життя, про яке через політичні колізії ми іноді забуваємо. Якщо порівнювати книжкові дійства України, на яких журналу "Стіна" довелося побувати і взяти участь, то відверто можна сказати, що за рівнем організації і культури Книжковий ярмарок "Медвін" займає перше місце. І нехай пробачать нас організатори Львівського форуму, але вони будують свою "культуру" на брутальному епатажі і неякісній сучасній літературі, а "Медвін" в цьому сенсі не має політичної чи будь-якої заангажованості, і радо приймає у своїх стінах різноманітні конфесії, видавництва, що спеціалізуються на виданні не лише українською мовою - саме це розширює кордони і доводить, що справжня культура немає  політичних кордонів.

Вже вкотре журнал "Стіна" в рамках книжкового ярмарку "Медвін" проводить свято творчості і таланту. Цього разу нашими гостями стали поетеси і фотограф, які також є форумчанами журналу "Стіна" – Форуму для творчих людей http://stena.easyforum.ru/. Мета і сенс існування Молодіжного журналу "Стіна" полягає у підтримці молодих талантів, що ми успішно і робимо. Так, завдяки журналу "Стіна" і Виставковій компанії "Медвін" стало можливим провести першу авторську виставку молодого фотографа Андрія Недзельницького, який працює у доволі цікавій манері, фотографуючи смішні київські оголошення, які по справжньому достойні анекдотів. Реакція відвідувачів і учасників виставки довела, що цей жанр фотографії цікавий і бажаний для народу, саме тому, ми ще раз впевнелися, що ніякі академії і інститути не зможуть запровадити і насильно змусити народ любити щось, він сам обере, що йому цікаво і піднімить свого героя на вищий щабель.

Окрім нашого форумчанина Андрія Недзельницького, журнал "Стіна" представив в рамках Медвіна ще двох талановитих митців, які до речі, є великими шанувальниками і учасниками Хай Вею – Світлану Балагулу  і Антоніну Спірідончеву. Дівчата представили широкому загалу свої перші книги "Обнаженная душа" і "Весна-поэтесса". 7 листопада в рамках презентації книг молодих поетес выдбулася ціла перформенс-акція, на якій були присутні друзі і товариші по Хай Вею, по Форуму для творчих людей http://stena.easyforum.ru/, рідні і близькі і безперечно, велика кількість відвідувачів виставки. Гостинний стіл на стенді журналу "Стіна" і весела атмосфера презентації подарували усім відвідувачам виставки "Медвін" справжнє свято і гарний настрій. Докладніше про усі події 4-х днів виставки читайте у №6 журналу "Стіна"))).

ДОКЛАДНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ І ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ)

http://stena.easyforum.ru/viewtopic.php?id=6724

Костилєва Наталія читає вірші поетеси Світлани Балагули

 

фрагмент галереї Андрія Недзельницького