категорії: фото

Дитяча творчість. Нагородження конкурсантів журналу "Стіна" в рамках книжкової виставки "Медвін"

теґи: Едвін Задорожний, в світі казок, дитяча творчість, дитячий конкурс, журнал Стіна, казки, конкурс, малюнки, Медвін, Молодіжний журнал, переможці, приятелі дітей, Стіна

Країна під назвою дитинство, де панують свої закони, з вічними поняттями добра і зла та перемогою першого над другим. В цьому світі ті ж протиріччя, що й в дорослому світі, єдина відмінність в тому, що усі ці протиріччя сприймаються на рівні почуттів, які діти пропускають через себе. В дитинстві свої страхи, свої переживання, але навіть страх вони сприймають як гру, по-казковому. І тому навіть найлютіший персонаж у них стає ручним, як собачка. Але іноді у цей світ вмішуємося ми, дорослі, із своїми правилами, уявою про добро і зло, якимись своїми мріями і не реалізованими планами. І все! Наша дитина, така ще радісна і талановита вчора перестала відчувати потребу у творчості, захопилася комп’ютерними іграми, замінила живе спілкування і ігри в дворі з однолітками на комп’ютерні ігри у чітко визначений час батьками, чи вкрадений час, коли батьків немає. Уже в третьому класі двадцять дітей з тридцяти не відчувають потреби у малюванні. Вони це роблять просто на оцінку, оскільки це від них вимагають вчителі. А потім в педагогічній літературі з’являються статті щодо причин деградації молоді, захворювань комп’ютером, причин зникнення інтересу до творчості. А причина одна – ми, дорослі! Ми втручаємося туди, куди не потрібно втручатися, а іноді просто вбиваємо своєю байдужістю, забуваючи про те, що дитяча творчість — це дуже особлива площина, це особливе відчуття виміру. Дитина хоче розповісти про свій внутрішній світ. Тому має потребу малювати, так їй легше, а хтось ще й пише, фантазуючи на папері. Дітям потрібно давати змогу повністю виразити свої почуття. Це чисті відверті душі, які відбивають усе, навіть те, що діється в державі. Саме для цього Молодіжний журнал «Стіна» організовує різноманітні дитячі конкурси на рівні усієї держави, не розділяючи дітей, а даючи змогу показати свою творчість усім.

Читайте докладніше на сторінках журналу "Стіна"

 

***На фото представлені переможці всеукраїнського конкурсу, організованого журналом "Стіна" "В світі казок". Конкурс проходив за підтримки Виставкової компанії "Медвін" та Благодійного фонду "Приятелі дітей". георафія учасників: було предствлено 17 міст України, і 20 селищ міського типу. Вікова категорія учасників: найменшому було 3 роки, а найстаршій дівчинці 16.

нагородження переможців, початок
нагородження переможців, початок
нагородження переможців, початок
нагородження переможців, початок
нагородження переможців, початок
нагородження)))
нагородження)))
нагородження)))
нагородження)))
нагородження)))
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →