Виставка-презентація “ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ”. Журнал "Стіна" реклмендує!

теґи: ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ, Виставка-презентація, Лідери, Міністерство освіти і науки України, виставка, журнал Стіна, компанія „Виставковий Світ”, «Освіта», освіта України, освітня виставка, Стіна, форум освітянських керівників, інноватика в освіті

2 грудня 2009 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, м. Київ) відбудеться урочисте відкриття Виставки-презентації "ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ». Термін проведення виставки – 2-3-4 грудня 2009 року.


 


Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
В Україні прийнято ряд законів про інноваційну діяльність, які орієнтують суспільство на інноваційний розвиток, на створення умов для кардинального оновлення освітньої системи. Положення "Про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності» Міністерство освіти і науки України орієнтує навчальні заклади і наукові установи на активну інноваційну модернізацію галузі освіти. Сьогодні багато навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної діяльності.
Мета виставки-презентації "Інноватика в освіті України»– узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління інноваційну діяльність навчальних закладів, їх здобутки.
На виставці буде представлено з 20 регіонів близько 340 навчальних закладів, державні органи управління освітою, заклади післядипломної освіти, методичні центри, міжнародні і наукові установи, сучасні підручники, технічні засоби навчання, інноваційні педагогічні технології, міжнародні і наукові установи, підприємства, видавництва і преса, які співпрацюють з системою освіти.
У тому числі:
296 – університетів, академій, інститутів, коледжів, профтехучилищ, шкіл, гімназій, ліцеїв;
11 – науково-методичних центрів, наукових і міжнародних установ;
9 – регіональних органів управління освітою;
24 – підприємств, фірм, видавництв, засобів масової інформації.
Вперше в рамках Виставки-презентації 2 грудня 2009 р. відбудеться Другий Міжнародний форум освітянських керівників "Лідери української школи:директор навчального закладу у багатовекторному сучасному просторі". Пройде обговорення актуальних проблем розвитку освіти, інновації удосконалення навчально-виховного процесу, презентації навчальних закладів
3 грудня 2009 р. пройде Всеукраїнський проект Академії педагогічних наук України "Педагоги-новатори в Україні".
Під час виставки переможцям конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) буде присвоєне Почесне звання «Лауреат конкурсу» з відповідної номінації. Автори інноваційних розробок – переможці у фіналі конкурсу – нагороджуються Почесними дипломами. Роботи, які зайняли II та III місця нагороджуються Почесним званням «Дипломант конкурсу» з відповідної номінації.
Ласкаво запрошуємо до виставки! Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ!
В рамках виставки пройдуть презентації проектів журналу "Стіна".  

Слідкуйте за нашими новинами на сайті "Освіта України" http://www.ukrosvita.at.ua/

А також на Форумі для творчіх людей у рубриці "Новини освіти" http://stena.easyforum.ru/viewforum.php?id=65