категорії: фото

Квінтет Дудко на Jazz in Kiev 2009 очима журналу "Стіна"

теґи: Акік Фантаєв, Денис Аду, Дудко, Квінтет, Костилєва Наталія, Стіна, український джаз

17 вересня на великій київській сцені Жовтневого палацу, майже дві тисячі глядачів стали свідками дивовижного народження нового джазового квінтету Дениса Дудка, який виступив в рамках Міжнародного фестивалю JazzinKiev. У склад квінтету увійшли:

Денис Дудко– контрабас

Олексій Саранчин – рояль

Богдан Гуменюк – саксофон

Алік Фантаєв– барабани

Денис Аду - труба

Барабанщик-віртуоз Алік Фантаєва цього вечора просто перевершив себе. Те, що він робив із барабанами, які звуки лунали від них, не можливо змалювати. Він встигав вистукувати по барабанам і одночасно шелестіти целофановою торбочкою, що нагадувало старовинний систр. Його імпровізація на цьому не закінчувалася і глядачів чекала ще одна какофонія звуків, які він створював за допомогою пластмасової пляшки з під води, в яку дув і барабаних паличок, якими немов царапав по тарілкам. Звук був неймовірний і в той же час дуже живий. Міміка, усі ці дії, швидкість і гармонія не давали під час усього концерту відірвати очі від Фантаєва, а музика творилась і була єдиним цілим цього квінтету.

За усі три дні фестивалю, який зміг обійняти і рідне українське, і іноземне із світовою славою склалося приємне враження, що і у нас в країні є свій, конкурентноспроможний продукт і світове віртуозне виконання. Хто не бачив і не чув – рекомендуємо, і можливо, вже завтра, джаз стане для вас не просто музикою, а мовою спілкування, яка долає усі кордони і протиріччя.

Ексклюзивне інтерв’ю з Аліком Фантаєвим читайте у №4 журналу «Стіна» (дата виходу буде оголошена на сайті www.stina.net.ua)

А також у цьому номері вас чекає історія перевтілення Святослава Вакарчука і його джазові експерименти.

Представляємо Вам Квінтет Дудко!

Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
Квінтет Дудко
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →